Krst The Elements

The Elements - Inner Fight For Freedom

The Elements - Inner Fight For Freedom

V piatok 11. júla 2008 sa v Dome kultúry v Brezne zišli priaznivci a fanúšikovia skupiny The Elements na krste ich v poradí druhého CD pod názvom INNER FIGHT FOR FREEDOM (Vnútorný boj za slobodu). Kto očakával tradičné obliatie albumu šampanským, nedočkal sa, pretože kapela sa rozhodla pre úplne iné, originálne uvítanie nového albumu, ktoré súviselo s ich názvom. A tak namiesto šampanského boli použité živly: oheň, voda, zem, vzduch a piaty element – láska. Každý element bol reprezentovaný jedným z „krstných“, stali sa nimi: Ján Kováčik - predseda predstavenstva Forza, a.s. a producent filmu Pokoj v duši, pod záštitou ktorého bolo toto podujatie, Robo Čunderlík - hudobník, aranžér a skladateľ, u ktorého The Elements nahrali svoj album, Peter Tkáč, Jaroslav Šulek - otec dvoch členov skupiny a PhDr. Oľga Jorčíková – riaditeľka Centra pedagogicko - psychologického poradenstva a prevencie v Brezne, ktorá s kapelou spolupracuje. Hosťom programu bol Adam Ďurica.
The Elements predstavili všetky piesne z nového CD, čo bolo naozaj umeleckým zážitkom. Atmosféra na tomto podujatí bola vynikajúca, o čom svedčí aj to, že koncert skončil dlhotrvajúcim standing ovation...
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie