Konferencia Tále

Konferencia a celoslovenská porada riaditeľov CPPPaP

Centrum pedagogicko - psychologického poradenstva a prevencie v Brezne v spolupráci s Ministerstvom školstva SR, Krajským školským úradom v Banskej Bystrici a Výskumným ústavom detskej psychológie a patopsychológie v Bratislave zorganizovali na Táloch v dňoch 2.–3.10.2006 celoslovenskú poradu riaditeľov CPPPaP a odbornú konferenciu zameranú na využívanie ESF v poradenských zariadeniach a činnosť CPPPaP v podmienkach rozvoja znalostnej spoločnosti.


Hostí privítal podpredseda Banskobystrického samosprávneho kraja a štátny tajomník Ing. Dušan Švantner a primátor mesta Brezna Ing. Jaroslav Demian. Príhovor mali prednosta Krajského školského úradu v Banskej Bystrici RNDr. Ladislav Topoľský, Ing. Katarína Ondrášová z Ministerstva školstva SR a PhDr. Oľga Jorčíková. Organizátorov potešilo, že sa na podujatí zúčastnila aj štátna tajomníčka MŠ SR Mgr. Bibiána Obrimčáková – rodáčka z Horehronia.


Súčasťou podujatia bolo aj zasadnutie Metodickej rady Ministerstva školstva SR pod vedením jej predsedu PhDr. Jozefa Ihnacíka, na ktorom sa ako jej členka zúčastnila aj PhDr. Jorčíková.


Vďaka tomuto podujatiu navštívili a mali možnosť spoznávať Horehronie mnohé významné osobnosti nielen z oblasti poradenstva, ale aj z Ministerstva školstva SR, Výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie, Štátnej školskej inšpekcie a Ústavu informácií a prognóz v školstve.


Účastníci ocenili vysokú odbornú úroveň podujatia, organizačné zabezpečenie a príjemné prostredie hotela Partizán na Táloch, kde boli vytvorené vynikajúce podmienky.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie